FANDOM


Communities:Edit

Mieszkańcy wioski zindoktrynowanej:Edit

Reprezentują połączenie stylu raiderów i punku (nie mają dostępu do implantów, a więc nie ma cyberpunku). Są zindoktrynowani przez bagno, w połowie są ratem powiązani z naturą. Żyją w domkach zbudowanych na drzewach. Ich architektura jest mniej solidna niż na terenach bezprawia, lecz bardziej stabilna i zabudowana niż u amazonek.

Amazonki żyjące w lesieEdit

Z natury dobre, przyjazne całkowicie naturze. Ubierają się skromnie i delikatnie (przyjaźnie nawet) w stylu plemiennym. Są jednak zdolne do efektywnej samoobrony w przypadku walki.

Amazonki żyjące poza lasemEdit

W porównaniu z leśnych amazonek, są zdecydowanie bardziej agresywne i złe. Reprezentują połączenie stylu plemiennego z raiderami.

Więźniowie z terenów bezprawia:Edit

Reprezentują najbardziej agresywny, prymitywno-militarny styl. Połączenie sylu raiderów z fallouta z cyberpunkiem. Ze wszystkich ras są zdecydowanie najbardziej rozwinięci technologicznie oraz najbardziej źli i brutalni. Ich architektura jest nabajrdziej rozwinięta i solidna.

Przechwytują nowych więźniów, więżą ich, niekiedy torturują. Wytworzyli czarny rynek implantów i bardzo prymitywny ustrój

Można wyodrębnić różne profesje: Strażnicy bram i murów; Myśliwi z pustkowi; Myśliwi zza Linii wiecznego mrozu; więźniowie więźniów; Górnicy

Istoty z morza głosów:Edit

Naukowcy - ludzkie łupiny:Edit

Fractions:Edit

Wyznawcy podziemnych bogów:Edit

Grupa ludzi wierzących w istnienie bogów żyjących pod ich stopami.

Wywrotowcy:Edit

Frakcja, która stara się "wychować" jak największą liczebność ludzi i jednocześnie znaleźć sposobność aby wrócić na planetę i ją przejąć.

Dekadenci:Edit

Wszystkie napotkane osoby z tej frakcji będą zniechęcone do życia, w depresji i raczej niechętnie dzielą sie informacjami o swojej przeszłości. Niektórzy będą wyśmiewać ewentualną zapalczywośc gracza w chęci do powrotu na ojczystą planetę, gdyż, każdy kto tu trafił, próbował to uczynić. Wielu twierdzi, że nikomu się nie udało, jednak są pogłoski o śmiałku, który to uczynił. Gracz w swojej wędrówce natrafia na kolejne ślady, potwierdzające istnienie takiej osoby. Podążając jego śladem odkrywa, że przygniotła go blacha i po prostu zdechł pod nią niezauważony.